Maturitní skleničky

08. 12. 2012 | † 15. 03. 2013 | kód autora: Tse

Maturitní skleničky

Dostal jsem na starost v mojí maturitní třídě sehnat maturitní skleničky. Vzal jsem si to tak nějak dobrovolně, protože jsem si myslel, že vybrat a najít firmu, co by udělala skvělé maturitní skleničky nebude zas tak veliký problém. Ale problém to byl veliký. Když jsem zjišťoval ceny, tak to byla první známka veliké obtížnosti tohoto mého úkolu. Když už jsem nalezl firmu, která by maturitní skleničky vytvořila  za dobré peníze, tak se ty skleničky nelíbily zas mojí třídě. Byl to jako boj s větrnými mlýny, ale já se nevzdával a věřil, že nějaké super maturitní skleničky nakonec seženu.

Maturitní skleničky a problém s nima

Veliký problém se bylo jen ve třídě dohodnout, jakou barvu a typ si necháme vyrobit. Někteří chtěli maturitní skleničky bílé, jiní zase modré. Nakonec se udělal kompromis a zvolily se maturitní skleničky bílé s modrým nápisem. Teď už jen sehnat tu firmu. Jedna co se zabývá reklamním potiskem sídlí v nedalekém městě od naší školy. Zkusím tam tedy zavolat a zeptat se jich na maturitní skleničky. Měli jsme štěstí. Firma s tímto sortimentem měla zkušenosti a i cenová nabídka byla adekvátní. Myslím si, že jsme nalezli správnou firmu.

Maturitní skleničky byla trefa do černého

S návrhem od této společnosti jsem měl ve třídě velký úspěch. Všichni jsme se dohodli, že si necháme vyrobit maturitní skleničky právě od této firmy. Skleničky byly do týdne hotové a byly ještě hezčí než na prospektu. Všichni jsme věděli, že tyto maturitní skleničky budou ozdobou našeho maturitního plesu.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.